insomniac tme

Informacje organizacyjne

Trzecia edycja Dreamstate Europe już 15 kwietnia! Polska agencja TME wraz z amerykańską agencją Insomniac Events mają zaszczyt zaprosić fanów muzyki trance z Europy i z całego świata na wyjątkowy event, który z pewnością przejdzie do historii! Abyście w pełni mogli cieszyć się tym wydarzeniem publikujemy garść cennych informacji organizacyjnych!

#Gliwice

TIME-TABLE:
MAPKA:


 

 

Bilety:

Bilety będą dostępne w kasach w dniu imprezy. Kasa biletowa przy wejściu B czynna będzie od 15:00 do 03:00

 Ceny:
- STANDARD: 280 zł,
- VIP: 850 zł.

Bilety online można zakupić w bileterii abilet.pl
Abilet.pl
 

Otwarcie bram: 

- 18:00 

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych, tyczy się to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfie sticków.  Można natomiast wnieść urządzenia typu: powerbank oraz gimbal.

Można zabrać ze sobą plecak w maksymalnych wymiarach 30x40 cm.  Można wnieść również otwarty kubek na napój.

Nie można wnosić pożywienia oraz napojów.

Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu.

 

Przy głównym wejściu A na terenie imprezy masowej znajdować się będzie Punkt Informacyjny, gdzie osoby szukające pomocy będą mogły ją uzyskać zarówno w języku polskim jak i angielskim.

W tym samym punkcie ulokowany będzie sklep z oficjalnymi gadżetami Dreamstate.
 

Merchandise:

Podczas Dreamstate Europe 2023 na głównym holu w Arenie Gliwice będzie znajdować się stoisko z gadżetami. W naszym sklepie znajdziecie następujące produkty:

koszulki - 150 PLN,

opaski silikonowe - 40 PLN, 

flagi - 90 PLN,

czapki - 100 PLN,

bluzy - 200 PLN, 

smycze - 40 PLN. 

naklejki - 10 PLN

koszulki Dreamstate Europe 2022 - 60 zl


SZATNIE:

Szatnie znajdują się na każdym poziomie z wyłączeniem płyty. Szatnie są płatne i obsługuje je operator hali Gliwice. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Opłaty pobiera operator Areny Gliwice. Płatne gotówką.


TOALETY:

Na terenie imprezy masowej znajdują się bezpłatne toalety.

Wejścia:

WEJŚCIE NA IMPREZĘ OD 18 lat!

Wejścia:

- bilety standard (sektor A/B): wejście A,

- bilety VIP i SKY BOX (Loże VIP): wejście Premium,

- osoby niepełnosprawne: wejście A,

- lista zaproszonych gości będzie znajdować się na wejściu A - ochrona weryfikuje gości na jej podstawie i wydaje opaski

- media/press: wejście techniczne od ulicy Akademickiej,

 

Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne oraz medyczne i inne.

 

CATERING:

Uwaga, na terenie imprezy znajdują się punkty gastronomiczne, w których będziecie mogli zaopatrzyć się w różne napoje, piwo – 3,5% oraz różnego rodzaju fast foody. Strefa gastronomiczna – grillowa znajdować się będzie w garażu, który mieści się na poziomie płyty głównej. Strefę obsługuje catering własny Areny Gliwice.

 

PŁATNOŚCI

Ważna informacja dotycząca płatności podczas Dreamstate Europe 2023

Informujemy, że dla podczas Dreamstate Europe 2023 płatność w kioskach gastronomicznych oraz strefie barowej Areny Gliwice będzie możliwa wyłącznie przy pomocy opasek koncertowych.

Każdy uczestnik otrzyma opaskę przy wejściu na teren imprezy. Opaski będzie można doładować w punktach znajdujących się w holu A, holu C, strefie barowej przy płycie i restauracji Premium lub przez zeskanowanie kodu QR, który będzie wyeksponowany na oznakowaniu w przestrzeni otoku Areny Głównej. Punkty naliczane będą według zasady 1 zł = 1 punkt. Regulamin opasek będzie dostępny w punktach ich doładowań.

 

PALARNIE:

Wszystkie palarnie znajdują się na zewnątrz obiektu. W arenie obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych i papierosów elektronicznych. Każdy sektor ma dedykowane palarnie.

 

DEPOZYTY:

Depozyt (szafki depozytowe) znajduje tuż obok kas biletowych. Dostępny jest tylko z zewnątrz. Odbiór przedmiotów dostępny dopiero po wyjściu z Areny. W depozycie obowiązuje kontrola bezpieczeństwa wnoszonych rzeczy do depozytu. Koszt: 20 zł.

Regulamin znajduje się przy depozycie.

 

PARKINGI:

Parkingi są płatne gotówką na miejscu. Parkingi obsługiwane są przez operatora Arena Gliwice. Ilość miejsc ograniczona.

Ceny:

-40 PLN samochody osobowe
-60 PLN busy
-100 PLN autobusy

 

TRANSPORT:

Osoby niepełnosprawne:

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na Arenę za darmo wraz z opiekunem, który musi posiadać bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych.

 

Leki i inne:

Bierzemy pod uwagę fakt, że niektóre osoby muszą mieć przy sobie w czasie imprezy pompy insulinowe oraz leki. Prosimy o informowanie ochrony o tym fakcie przy wejściach. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

 

Dokładny regulamin imprezy znajduje się na

TME Events on FACEBOOK & INSTAGRAM!

Dołącz do nas na facebooku oraz instagramie i ciesz się premierowymi informacjami o nowych eventach, a szykujemy ich naprawdę wiele! Znajdziecie tam również wszelkie multimedia i informacje z przygotowań Dreamstate Europe 2023!

 

FACEBOOK: https://www.facebook.com/TwoMoonsPL 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tme_events_poland